رفتن به مطلب
جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  • ثبت نام
  • لطفا قبل از شروع به هرگونه فعالیتی و ارسال تیکت پشتیبانی و پرسیدن سوالات! مطالب بخش راهنما را به طور کامل مطالعه نمایید، سپس اگر مشکل شما در این بخش وجود نداشت میتوانید از طریق صفحه تماس با ما مشکل خود را مطرح کنید.
  • Tough
   Tough

   پرداخت از طریق رمز ارزها یا ارز دیجیتال (BTC و ETH)

      (0 امتیاز)

   در زندگی روزمره اکنون کمتر کسیست که از رمز ارزها و یا ارزهای دیجیتال، اطلاعاتی نداشته باشد و چیزی نداند!

   با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سیاست های دولت ها رمز ارزها محبوبیت بیشتری بین کاربران فضای مجازی پیدا کردند و همین امر باعث شد ارزش آن ها چندین و چند برابر شود تا جایی که رفته رفته به یک روش معتبر برای انتقال پول بین دو فرد یا نهاد ها تبدیل شود. امروزه بسیاری از افراد کالا و محصولات خود را ازطریق ارزهای دیجیتال به فروش میرسانند و به نوعی بجز فروش محصول همزمان درحال سرمایه گذاری نیز هستند! 

   در همین راستا ما نیز تصمیم گرفتیم که محصولاتمان را بدون واسطه و کارمزد و مستقیم از طریق دو ارز دیجیتالی محبوب و معتبر جهان به نام های بیتکوین با نشان تجاری BTC و اتریوم با نشان تجاری ETH به مشتریان ارایه کنیم! این موضوع باعث میشود افرادی که خارج از ایران هستند و یا حساب بانکی در ایران ندارند بتوانند محصولات منتخب خود را با روش ارزهای دیجیتال پرداخت کنند و نیاز به پرداخت هزینه های گزاف برای واسطه گری سایرین نخواهند داشت و خود میتوانند این مبالغ را برای مقاصد مختلف هزینه کنند.

   برای پرداخت از طریق بیتکوین و اتریوم ما از هیچگونه سایت واسطه ای استفاده نمیکنیم تا شامل کارمزدی اضافه بر قیمت محصول شود و این امر بر پویا سازی قیمت ها کمک شایانی خواهد کرد، همچنین پرداخت با ارزهای دیجیتال به طور خودکار بوده که کاربر در هنگام تسویه حساب روش پرداخت خود را بر روی پرداخت با ارزهای دیجیتال قرار دهد میتواند بدون دخالت نیروی انسانی پرداخت کند و به صورت خودکار محصول خود را دریافت کند.

   با پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال نوآوری و تکنولوژی را در یک قاب ببینید. با تشکر از همراهی شما عزیزان   بازخورد کاربر

   هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.


  • آمارهای کاربران

   43
   کل کاربران
   124
   بیشترین افراد آنلاین
   wishmaster
   جدیدترین کاربر
   wishmaster
   تاریخ عضویت
  ×
  ×
  • جدید...