رفتن به مطلب
جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  • ثبت نام
  • لطفا قبل از شروع به هرگونه فعالیتی و ارسال تیکت پشتیبانی و پرسیدن سوالات! مطالب بخش راهنما را به طور کامل مطالعه نمایید، سپس اگر مشکل شما در این بخش وجود نداشت میتوانید از طریق صفحه تماس با ما مشکل خود را مطرح کنید.
  • Tough
   Tough

   دلارینه شدن نرخ قیمت گذاری در سایت وب کارگاه

      (0 امتیاز)

   همانطور که در جریان هستید در کشور عزیزمان ایران با افزایش نرخ تورم و فشار تحریم ها روزانه شاهد نوسانات شدید قیمت دلار هستیم، از آنجا که سایت وب کارگاه بیشتر منابع خود را از سایت های خارجی تهیه میکند از جمله بخش فروش لایسنس ها که با API بروز میشوند و بخش منابع که فایل ها از طریق دلار خرید میشوند و اینجا قرار میگیرند برآن شدیم تا تصمیماتی جدی و کاربردی برای ادامه فعالیت خود بدون هرگونه ضررو زیانی وضع کنیم...

   با توجه به این موضوع پیش آمده تصمیم بر این شد که واحد قیمت گذاری سایت به دلار تغییر کند تا ما نگران ارزشی که بابت محصولات پرداخت میکنیم نباشیم و البته این امر برای ما از اهمیت بیشتری برخوردار است که ارزان ترین قیمت ها را برای محصولات و کالاهایمان در نظر بگیریم بدین ترتیب به شما قول میدهیم که قیمت های نمایشی فقط نمایشی نباشند و قیمت واقعی تمام شده برای ما و قیمت مصرف کننده باشند.

   روش کار با این نوع قیمت گذاری؟!؟

   1. یکی از مزایای قیمت گذاری با دلار این است که نیازی نیست هر روز و هر ساعت قیمت محصولات را کاهش و یا افزایش دهیم! بدین ترتیب برای همیشه قیمت های ثابتی خواهیم داشت.
   2. در این روش بعد از سفارش محصول و قبل از پرداخت از طریق API های وب سرویس اعلام نرخ قیمت، در لحظه قیمت روز دلار محاسبه میشود و حاصل آن هرچقدر که شود برای درگاه بانکی ایرانی ارسال میشود و میتوانید به راحتی از طریق کارتهای شتاب مبلغ را پرداخت کنید.
   3. کاربران و فروشندگان این مجموعه به دلار کسب درآمد میکنند و مبالغ محصولاتی که فروخته اند در کیف پولشان به دلار شارژ میشود در نهایت هنگام تسویه حساب میتوانند به ارزش روز دلار از کیف پول خود برداشت کنند، این امر با ایجاد دلگرمی و انگیزه،  فعالیت بیشتر را برای تولید کنندگان محتوا به ارمغان می آورد در نتیجه کیفیت و محتوای بهتری نیز برای مصرف کننده فراهم خواهد شد.


   بازخورد کاربر

   هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.


  • آمارهای کاربران

   43
   کل کاربران
   124
   بیشترین افراد آنلاین
   wishmaster
   جدیدترین کاربر
   wishmaster
   تاریخ عضویت
  ×
  ×
  • جدید...