رفتن به مطلب
جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  • ثبت نام
  • لطفا قبل از شروع به هرگونه فعالیتی و ارسال تیکت پشتیبانی و پرسیدن سوالات! مطالب بخش راهنما را به طور کامل مطالعه نمایید، سپس اگر مشکل شما در این بخش وجود نداشت میتوانید از طریق صفحه تماس با ما مشکل خود را مطرح کنید.
  • Tough
   Tough

   با وبلاگ نویسی درآمد کسب کنید!

      (0 امتیاز)

   درود خدمت تمامی کاربران گرانقدر سایت وب کارگاه

   در بررسی هایی که داشتیم یک گروه کاربری مجزا تصمیم گرفتیم ایجاد کنیم با عنوان نویسنده ، تا کاربرانی که در این گروه قرار میگیرند دسترسی به وبلاگ سایت داشته باشند و محتوا ارسال کنند و بابت هر کلمه ای که تولید محتوا انجام میدهند و یا هر بازدیدی که محتوای آنها دربر میگیرد به عنوان درآمد زایی شخصی برایشان مشخص گردد بدین ترتیب وبلاگ نویسانی که درآمدی ندارند و یا درآمد کمی دارد و در سرویس های بلاگر یا شبکه های اجتماعی در حال تدوین و ارایه محتوا هستند میتوانند محتوا های خود را ابتدا در وبلاگ ما سپس از وبلاگ لینک کنند در اجتماعات خود و به ازای بازدید ها و کلماتی که نوشته اند مبالغی دریافت کنند.

   نحوه واریز مبالع از طریق کیف پول دیجیتالی سایت است بدین شکل که مبالغ ابتدا در کیف پول آنها شارژ میشود و سپس خود فرد تصمیم میگیرد از سیستم تسویه حساب مبلغ را برداشت کند و به حساب بانکی خود منتقل کند و یا اینکه از موجودی خود برای خرید محصولات سایت استفاده کند.

   • قیمت تولید محتوا هر کلمه 15 تومان خواهد بود
   • قیمت بازدید محتوا هر 100 بازدید 5 هزارتومان خواهد بود و هر محتوا تا 5 هزاربازدید در طول زمان قابل تسویه حساب میباشد.

   نکته: مبالغ گفته شده به تومان محاسبه خواهند شد اما واریز آنها در کیف پول کاربران به دلار خواهد بود و همچنین هنگام تسویه حساب قیمت لحظه ای دلار هرچه باشد ریال آن به حساب بانکی کاربر واریز میگردد به علاوه اینکه کاربر میتواند مبالغ را در کیف پول بیتکوین و اتریوم نیز دریافت کند.

    

   شرایط و قوانین عضویت در تیم نویسندگان:

   1. وریفای تمامی مشخصات حساب کاربری (حساب بانکی، اطلاعات هویتی، شماره تماس ثابت و همراه، آدرس پستی) برای وریفای اکانت خود از اینجا اقدام کنید، برای وریفای آدرس پستی از اینجا اقدام کنید سپس از اینجا تیکت بزنید تا اکانت شما تایید شود.
   2. ترجیحا رزومه فعالیت داشته باشید
   3. کپی پیست ممنوع بوده و تمامی مطالب رصد میشوند
   4. مطالب باید یا توسط خود شما تولید شوند و یا اینکه از منابع غیر فارسی زبان ترجمه صحیح و روان فارسی شوند.
   5. مطالب به نام خود شما قرار میگیرد (در اینجا منظور نام نمایشی شماست نه نام حقیقی) و اگر کاربری و یا بازدید کننده ای سوالی در ادامه محتوای شما ارسال کند شما موظف خواهید به سوالت اون فرد پاسخ دهید.
   6. مطالب شما میتواند شامل ویدیو کوتاه به همراه متن و یا تمام متن و یا متن و عکس و یا ترکیبی از همه این موارد باشد.

    

   چنانچه دارای شرایط بالا هستید میتوانید از طریق پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا به گروه نویسندگان منتقل شوید و درآمد خود را افزایش دهید به و به قیمت روز دلار تسویه حساب کنید.   بازخورد کاربر

   هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.


  • آمارهای کاربران

   43
   کل کاربران
   124
   بیشترین افراد آنلاین
   wishmaster
   جدیدترین کاربر
   wishmaster
   تاریخ عضویت
  ×
  ×
  • جدید...