رفتن به مطلب
جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  • ثبت نام
  • لطفا قبل از شروع به هرگونه فعالیتی و ارسال تیکت پشتیبانی و پرسیدن سوالات! مطالب بخش راهنما را به طور کامل مطالعه نمایید، سپس اگر مشکل شما در این بخش وجود نداشت میتوانید از طریق صفحه تماس با ما مشکل خود را مطرح کنید.
  • Tough
   Tough

   با زیر مجموعه گیری درآمد کسب کنید!

      (0 امتیاز)

   یکی دیگر از روش های کسب درآمد از وب سایت ما زیر مجموعه گیری است! (روش اول را نمیدانید؟ اینجا کلیک کنید) برای زیر مجموعه گیری هیچگونه شرایط سختی و یا راه طولانی نخواهید داشت، به راحتی میتوانید به امورات خود بپردازید و اصلا از سایت ما نیز بازدیدی نداشته باشید حتی هیچ تایمی هم نگذارید و بدون هیچگونه دغدغه ای درآمد کسب کنید و به دلار برداشت کنید! چگونه؟ در ادامه توضیح خواهم داد.

   همانطور که در ابتدا گفتم زیرمجموعه گیری از اسمش پیداشت که باید زیرمجموعه گردآوری کنید یعنی فرد یا افرادی را مجاب کنید که در این سایت ثبت نام کنند! این امر با استفاده از بخش تنظیمات حساب امکان پذیر است بدین شکل که شما به اینجا وارد میشوید و یک پنل کاربری خواهید دید در این پنل هر فردی که به واسطه لینک شما در سایت ثبت نام کند نمایش داده میشود.

   برای اینکه از تقلب جلوگیری شود شما با فقط یک ثبت نام ساده زیر مجموعه هایتان پولی به دست نخواهید آورد بلکه اگر فرد یا افرادی که از طریق لینک شما در سایت ثبت نام انجام داده باشند و محصولی از سایت خرید کنند به شما 1 درصد کمیسیون اختصاص میابد.فرقی نمیکند زیر مجموعه شما 1 دلار یا هزار دلار خرید کند ، یکبار خرید کند یا در طول سال 100 ها بار خرید کند! فقط کافیست که مبلغی را پرداخت کند هر مبلغی در هر مرتبه ای 1 درصد از آن مبلغ کمیسیون مشارکت در فروش شما خواهد بود و از پنلی که دارید میتوانید این مبالغ رو ببینید.

   این روش بیشتر برای افرادیست که در شبکه های اجتماعی دنبال کننده ای دارند و یا اینکه سایت شخصی و پر بازدیدی دارند میتوانند لینک معرفی و دعوت نامه خود را در آنجا منتشر کنند و بدون اینکه شما آن ها را بشناسید و آنها شما را از خرید هایشان پورسانت دریافت کنید. 

   میزان 1 درصد کمیسیون تا 1 سال معتبر خواهد بود! بدین ترتیب زیر مجموعه شما از زمان ثبت نام با دعوت نامه تان تا 1 سال هر خریدی انجام دهد 1 درصد به شما کمیسیون یا پورسانت مشارکت در فروش تعلق میگیرد.

   خوب تا اینجا که با این نوع روش کسب درآمد آشنا شدید همین امروز میتوانید برای کسب درآمد اقدام کنید زیرا که فردا دیر است، موفق و پایدار باشید.   بازخورد کاربر

   هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.


  • آمارهای کاربران

   43
   کل کاربران
   124
   بیشترین افراد آنلاین
   wishmaster
   جدیدترین کاربر
   wishmaster
   تاریخ عضویت
  ×
  ×
  • جدید...