رفتن به مطلب
 • ثبت نام

قوانین

با سلام خدمت کاربران محترم

فعالیت این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هرگونه مطلبی که خارج از چهارچوب قوانین رایانه ای ارسال شود پالایش خواهند شد.

هدف از ایجاد این انجمن آموزش و فراگیری آموزش ها و ترفند ها و علوم مرتبت با دنیای مجازی  و همینطور آگاه سازی کاربران با فرهنگسازی های دنیای مجازی برای حفظ حریم شخصی آنان و تمامی کاربران محترم میباشد زیرا که اکثر جوانان و نوجوانان کشور عزیزمان در این عصر نوین از کودکی وارد دنیای مجازی میشوند و همانطور که در جریان هستید با فرهنگ سازی و آگاه سازی صحیح آنان از خطرات احتمالی درامان خواهند ماند.

از اینرو ما با راه اندازی این سایت در کنار تمامی عزیزان برای فراگیری علم های مرتبت با کامپیوتر و  استفاده از آن برای امنیت بیشتر وب مستران و همینطور امنیت حریم شخصی و خصوصی کاربران محترم خواهیم بود و 24ساعته تلاش خواهیم نمود تا فرهنگ سازی های لازم ایجاد شوند تا دید مردم از فضای مجازی تبدیل شود به مکانی برای افزایش آگاهی و رشد فرهنگی و اجتماعی...

 

برای استفاده از این سایت شما میبایست به تک تک قوانین ذکر شده در ذیل پایبند بوده و برای از هم نپاشیدن نظم کنونی انجمن تلاش کافی در رعایت آنان به عمل آورید.

 

 • قوانین نام کاربری:
مخفی کننده
 1. موقع ثبت نام از ایمیل های فیک و یا جعلی و یا بدون مخاطب استفاده نشود زیرا همواره برای بازیابی رمز عبور و اطلاع رسانی های سایت با مشکل روبه رو خواهید شد در همین راستا فقط ایمیل های Yahoo و Gmail در این سایت برای ثبت نام معتبر خواهند بود.
 2. تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.(ترجیحا تا حد امکان از نام کاربری فارسی استفاده نشود)
 3. استفاده از آدرس سایت به صورت yoursite.ir به عنوان نام کاربری ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مسدود خواهید شد.
 4. فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد. در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری دسترسی کلیه نام های کاربری وی به انجمن مسدود خواهد شد.
 5. چنانچه نام کاربری شما قبلا توسط فردی تصاحب شده میتوانید با یک نام موقت ثبت نام کنید و سپس برای ما این موضوع را گزارش کنید تا در صورت امکان و فعال نبودن نام درخواستی نام کاربری فوق برای شما آزاد شود.
 6. درصورتی که نام کاربری خود را میخواهید تغییر دهید میبایست 30 روز از زمان ثبت نام شما گذشته باشد، سپس با مراجعه به تنظیمات حساب کاربری خود و کلیک بر روی نام کاربری گزینه انتخاب نام جدید برای شما فعال خواهد شد.بعد از اولین تغییر، برای دفعات بعدی باید 120 روز از آخرین تغییر نام کاربریتان گذشته باشد.

 

 • قوانین ارسال پست و تاپیک:
مخفی کننده
 1. تمامی محتوایی که توسط هر فرد در این سایت ارسال میشود عواقب حقوقی و فردی آن با فرد ارسال کننده است، همچنین ما در حد امکان مطالب را بررسی کرده و مواردی که با قوانین مندرج در این صفحه مغایرت دارد را جمع آوری و بایگانی خواهیم کرد.
 2. قبل از طرح پرسش ، درخواست کمک و یا درخواست ابتدا از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید، ایجاد کنندگان سوالات و درخواست های تکراری اخطار دریافت کرده و در صورت تکرار اخراج خواهند شد.
 3. به منظور جلوگیری از تکراری شدن تاپیک هاو آپلود مجدد برنامه ای قبل از ارسال تاپیک از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید . تاپیک های تکراری بسته و ایجاد کننده آن اخطار دریافت خواهد کرد.
 4. کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه توهین ، بی احترامی ، تمسخر و ایجاد دلسردی در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می باشد.
 5. تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند . قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.
 6. در برخی انجمن ها قوانین اختصاصی برایشان در نظر گرفته شده است که قبل از لیست انجمن ها و یا موضوعات نمایش داده میشود که بجز قوانین ذکر شده کلی در اینجا میبایست به آن قوانین نیز توجه کرده و رعایت شوند.
 7. برای تاپیک ها از عنوان مناسب استفاده کنید . عنوان هایی که شامل کلماتی مثل " ضروری " فوری " کمک " داغ " ازتنور دراومده و... باشند بسته و ایجاد کننده آن اخطار دریافت خواهد کرد.
 8. در تاپیک های سوالی و یا خبری و یا آموزشی ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم , پسندیم , تشکر و یا لایک استفاده کنيد . نظراتی مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و و راه حل های ناکارآمد و اظهار نظر در رابطه با موضوع نامربوط شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند(بجز مطالبی که برای مشاهده نیاز به ریپلای دارند)
 9. بالا آوردن تاپیک ها و پست های سوالی و مشکلات کاربری قبل از 24 ساعت ممنوع است و موجب بسته شدن آنها خواهد شد.
 10. برای طرح سوالات خود در اینجا تاپیک پرسش ایجاد کنید و از ایجاد تاپیک در سایر بخش ها جدا خودداری فرمایید. 
 11. تمامی درخواست ها ، خطاها و ارورها که بعضا به آدرس تارگت و سایت های مورد نیاز ختم میشوند باید در تگ های PHP , CODE و یا HTML قرار گیرند.
 12. تمامی تصاویر و فایل های زیر 10MB باید در انجمن پست مربوط به خود پیوست شده و چنانچه فایل حجیمی را برای ارسال داشتید باید در آپلودسنتر شناخته شده و معتبر آپلود شوند . پست های حاوی تصویر از سایت های غیر معتبر و فیل تر دیگر بسته خواهند شد.
 13. در پست ها از فونت بزرگ و رنگ های زننده استفاده نکنید.تنها فونت قابل قبول فونت پیشفرض ادیتور میباشد.
 14. در هنگام طرح مشکل برای بررسی بیشتر اسکرین شات ، و مشخصات کامل مشکل خود و نحوه چگونگی ایجاد آن را ذکر کنید.
 15. برای ارسال اکانت در انجمن میبایست ضمن انتخاب موضوع مناسب در رابطه با اکانت خود مشخصات اکانت را نیز درون پست در تگ های PHP , CODE و یا HTML قرار دهید و برای مخفی شدن مشخصات اکانت نیز از تگ Hide مناسب که آیکون آن ها در ادیتور هست استفاده کنید.
 16. زمانی که اکانت ارسال میکنید تمام محتوای پست رو مخفی نکنید فقط مشخصات اکانت رو مخفی کنید.
 17. در زمان ارسال اکانت لطفا در محتوای پست توضیح دهید که سایت مذکور چه کارایی دارد و در چه مواردی فعالیت میکند و اکانت فوق چه کاربردی دارد و در سایت ارایه کننده چه تعریفی شده است، تا مخاطب قبل از برداشت اکانت با آن و سایت ارایه کننده آشنا شود.
 18. در زمان ارسال اکانت حتما میبایست از بخش کاربری آن در سایت ارایه دهنده اسکرین شات تهیه کنید یعنی وارد پنل کاربری شوید و از نوع اکانت و دسترسی که دارد شات بگیرید و در محتوای تاپیک ایجاد شده پیوست کنید(این امر باعث میشود تمامی اکانت ها قبل از ارسال بررسی و صحت آنها تایید شود)
 19. ارسال آموزش در انجمن تنها باید در بخش دریافت فایل (آموزش های اختصاصی) صورت گیرد و حتما هم آموزش ها باید به صورت اختصاصی با نام و یا لوگو انجمن باشند در غیر اینصورت آموزش شما حذف خواهد شد.
 20. ارسال فایل و برنامه حتما باید در بخش دریافت فایل در بخش مربط با موضوع خود ارسال شوند و نباید برای آنها تاپیک ایجاد شود.

 

 • قوانین فایل های پیوست:
مخفی کننده
 1. فضای کافی جهت آپلود فایل ها در نظر گرفته شده است پس تمامی فایل ها تا حجم 10MB باید در انجمن پیوست شوند. قرار دادن لینک دانلود از انجمن های دیگر ممنوع می باشد.
 2. قرار دادن پسورد برای فایل های پیوست مانعی ندارد.
 3. از پیوست کردن فایل های مخرب - ویروس ها - مطالب غیر مرتبط با انجمن جدا خودداری فرمایید.
 4. مسئولیت کلیه فایل های پیوست شده توسط کاربر و محتوای آن بر عهده وی می باشد.
 5. تنها پسوندهای تصاویر و فایل های فشرده قابل آپلود هستند.

 

 • قوانین پیام خصوصی و کاربری:
مخفی کننده
 1. ارسال هرز نامه ها و پیام های تبلیغاتی به هر شکل ممنوع می باشد با هر درجه کاربری و درصورت مشاهده سریعا برخورد خواهد شد.
 2. پشتیبانی برای اعضای انجمن فقط در انجمن انجام میشود، از مطرح کردن مشکلات خود در پیام خصوصی و کاربری مدیران خودداری کنید.
 3. تاپیک ها به ترتیب جواب داده خواهند شد ، از ارسال لینک تاپیک خود به مدیران در پیام خصوصی و کاربری برای سریعتر پاسخ گرفتن جدا خودداری کنید.
 4. فقط در صورتی میتوانید به مدیران پیام ارسال کنید که مطلب موضوعات آنان نیاز به آپدیت دارند با ارسال لینک موضوع برای استارتر موضوع اورا از خرابی و ناکارآمدی موضع هایش آگاه سازید.
 5. درخواست اکانت از کاربران ویژه و رده بالاتر در پیام خصوصی ممنوع میباشد و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.

 

 • قوانین امضا:
مخفی کننده
 1. قرار دادن ID شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام , اینستاگرام و شماره تماس و ... در امضا ممنوع می باشد(تنها با هماهنگی مدیران مشکلی نخواهد داشت)
 2. قرار دادن عکس يا نوشته با فونت بزرگ ممنوع می باشد زیرا عکس های با حجم و سایز بالا صفحات را سنگین و حقوق کاربران را ضایع میکند.
 3. هر گروه کاربری محدودیت های خود را برای استفاده از امضا دارد که به آن در روند آشنایی با گروه های کاربری آشنا خوهد شد.

 

 • قوانین کلاب ها(گروه و کانال های شخصی):
مخفی کننده
 1. کلاب ها به طور خلاصه در اینجا به گروه و کانال هایی گفته میشود که هر کاربر میتواند برای خود ایجاد کرده و در آن بخش بندی هایی بسازد و در بخش هایی که ساخته است فعالیت کند و اقدام به تولید محتوا نماید و در کنار آن کاربر های دیگر از مطالب وی استفاده نمایند با قوانین که سازنده ملزم نموده است.
 2. کلاب ها به سه دسته تقسیم میشوند 1- کلاب های عمومی و رایگان که هر کاربری میتواند از آن و مطالبش دیدن کند و عضو آن شود. 2- کلاب های عمومی و غیر رایگان که هر کاربر برای دیدن مطالب آن باید حق عضویت پرداخت کند به فرد سازنده. 3- کلاب های خصوصی که هیچ کاربری از وجود آن مطلع نیست و برای عضویت و دیدن محتوای آن ها حتما باید توسط مدیران و سازندگان آن کلاب برایش دعوت نامه ارسال شود.
 3. دسترسی برای ساخت کلاب شامل محدودیت ها و مختص برخی گروه های کاربری است که در آینده به آن میپردازیم.

 

 • قوانین عمومی:
مخفی کننده
 1. تبلیغات و فروش محصولات و پکیج های امنیتی فقط و فقط در قسمت فروشگاه سایت مجاز است و باید در رابطه با محصول فروشی خود با مدیریت در ارتباط باشید.(از ایجاد تاپیک فروش بدون هماهنگی جدا خودداری نمایید که سریعا برخورد خواهد شد)
 2. معرفی سایت های سودجو و افراد کلاه بردار در شبکه های اجتماعی در انجمن ممنوع می باشد و تاپیک هایی که در رابطه با اینگونه مسائل باشد حذف خواهند شد(کاربرخاطی نیز اخطار دریافت خواهد کرد)
 3. چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا و قوانین کل انجمن سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران سایت است . کاربران میتوانند توسط گزارش پست خلاف و پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.
 4. فروش محصولات و پکیج سایر سایت ها بدون کسب اجازه و تاییدیه فرد یا افراد و گروه سازنده مجاز نیست.

 

 • قوانین چت باکس:
مخفی کننده
 1. هر گونه تمسخر ، بی احترامی و توهین در چت باکس ممنوع می باشد.
 2. پرسش و پاسخ در رابطه با مشکلات خود و مطرح کردن درخواست در چت باکس ممنوع می باشد.

 

 

 

با امید و آرزوی موفقیت هرچه بیشتر شما جوانان و هموطنان عزیز همواره در تلاش هستیم

تیم وب کارگاه خدمتگزار و حامی جوانان ایرانی و تمامی علاقه مندان به فضای مجازی با شما در کنارشما

ارادت فراوان موفق و پیروز باشید