رفتن به مطلب
جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
  • ثبت نام

   اشتراک
  دنبال کنندگان 1
  پیام توسط Tough افزوده شد,

  Invision has changed the way marketplace files are accessed. With 4.5.0, files are no longer available through the traditional Invision marketplace. As such, content will be limited. Before upgrading to 4.5.0, decide if your community can exist without additional applications and plugins.

  برنامه IPS در نسخه 4.5 دسترسی به منابع رو محدود به بازارچه و مارکت داخلی خود کرده است و دیگر به طور عمومی در دسترس نیست! همچنین برنامه ها و پلاگین های قبلی ممکن است از کار افتاده باشند! پس اگر در حال حاضر سایت فعال دارید ابتدا بررسی کنید پلاگین ها و برنامه های شما بروزرسانی شوند سپس نسخه 4.5 را نصب کنید.

  • بازدید 174
  • دریافت‎ها 2
  • بروزرسانی
  • اندازه فایل 17.5 MB

  درباره این فایل

  How Invision Community can help your business

  Capture.PNG

  Trusted by leading brands across industries

  customer_logos.png

  How Invision Community can help your business

  FAN, CUSTOMER & INTEREST-BASED COMMUNITIES
  A direct line to your customers:

  1. Resolve customer relation issues before they become a PR nightmare
  2. Get immediate feedback on your products and services
  3. Nurture and reward your best brand ambassadors

  SUPPORT COMMUNITIES
  Cut costs with P2P support:

  1. Reduce staffing costs by enabling users to help each other
  2. Organically create a public, searchable knowledge hub
  3. Identify brand experts and give them the resources to shine

  SOCIAL INTRANET COMMUNITIES
  Help employees to be more efficient:

  1. Improve intra-company collaboration with a social intranet community
  2. Eliminate siloing by encouraging information sharing
  3. Get out of email holes - never miss important information again

  The best platform for compelling community experiences

  invision.PNG

  invision1.PNG

  فارسی:

  اسم سایت ساز IPS رو ممکنه تا الان زیاد شنیده باشید و به عنوان یک انجمن ساز بشناسید اما باید بگم این نرم افزار پافراتر گذاشته و دیگه به عنوان انجمن تنها، خدمات رسانی نمیکنه بلکه یک CMS پیشرفته در اختیار کاربران قرار میده که میتونید هر نوع شخصی سازی براش انجام بدید و برنامه های داخلی اصلی هم بسیار کاربردی و پیشرفته کار کرده از جمله برنامه دریافت و فروشگاه که با کمی شخصی سازی میشه از امکانات زیادی برخوردار شد! 

  این سایت ساز در نسخه 4.5 فایل ها، پلاگین ها و برنامه های منتشر شده توسعه دهنده های خودش رو از طریق مارکت درونی قابل دسترس قرار داده و همین امر باعث شده فایل های این سایت ساز کمتر پابلیک بشه و مخصوص کسانی باشه که لایسنس خریده اند!

  برنامه سایت ساز IPS یک برنامه تجاری و غیر رایگان هست که از طریق لایسنس قابل فعال سازی است با این حال نسخه های نال و به اصطلاح کرک شده آن نیز قابل دسترس هست و جلوی این امر رو تا الان نگرفتند که اینم جزع سیاست های افزایش مخاطب ها میتونه باشه!!! در کل شما با نصب برنامه IPS نه تنها یک انجمن پیشرفته با آپدیت های پیاپی خواهید داشت بلکه به کلی امکانات دیگه هم دسترسی دارید.

  انجمن، کلاب، فروشگاه، بخش دریافت، گالری، تقویم، صفحه ساز برنامه هایی هستند که به صورت رسمی دارند از سمت این شرکت بروزرسانی و پشتیبانی میشند که هرکدامش میتونه به تنهایی یک سایت رو راه اندازی کنه برای خرید لایسنس میتونید از اینجا اقدام کنید: ( خرید لایسنس IPS ) همچنین اگر حساب ارزی ندارید و نمیتونید این کار رو انجام بدید ما براتون انجام میدیم کافیه تیکت ارسال کنید برامون.

  نکته: این سایت ایران رو تحریم نکرده و خوشبختانه ما نیز هنوز فیلترشون نکردیم 🙂 به هرحال اگر بعضی بخش ها لود نشد براتون به این دلیل هست چون این سایت فایل ها و تصاویرش رو در سرور های آمازون آپلود کرده و آمازون هم مثله اینکه فایلاش تو ایران لود نمیشند بخاطر همین از ابزار های تغییر IP استفاده کنید راحت تر هستید.

  توجه: نسخه ای که در این پست قرار گرفته نسخه انگلیسی است! اگر نیاز به نسخه فارسی دارید و میخواهید سایتتان فارسی راه اندازی شود میتونید از سایت IPSFarsi.com پشتیبانی IPS در ایران استفاده کنید.

   


  تغییرات جدید در نسخه 4.5.4   دیدن کارنامه تغییرات

  انتشار در

  IPS Community Suite 4.5.4 .Released 10/27/2020

  • Key Changes
  • This is a maintenance release to fix bugs.

  Additional Information

  فارسی:

  دراین نسخه قابلیت جدیدی افزوده نشده است، فقط به رفع ایرادات نسخه قبلی از قبیل مشکلات هسته و API و سایر برنامه های رسمی پرداخته شده است! با این حال برای مشاهده ریز جزعیات این فیکس به اینجا مراجعه کنید.

  2 تصویر

   اشتراک

  بازخورد کاربر

  شما تنها زمانی می توانید به فایل امتیاز دهید که آن را دریافت کرده باشید!

  هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.

  ×
  ×
  • جدید...