رفتن به مطلب
  • ثبت نام

برای ارتباط با ما یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:

روش اول: شما همواره میتوانید به صورت 24 ساعته سوالات مشکلات و مواردی که لازم است با ما درمیان بگذارید را از طریق تیکت ارسال کنید و در کوتاه ترین زمان پاسخ دریافت کنید. برای اینکه از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید به تب پشتیبانی وارد شوید یا برای دسترسی راحت تر روی اینجا کلیک کنید.(برای دسترسی به تیکت ها حتما باید در سایت عضو باشید)

روش دوم: برای افرادی است که هنوز ثبت نام انجام نداده اند، میتوانید از طریق همین صفحه کادر موجود <پیام شما> را پر کنید و مشخصات خواسته شده را وارد کنید و سپس منتظر باشید تا از طریق راه های ارتباطی که اعلام کردید با شما ارتباط برقرار کنیم.

روش آخر: ارتباط تلفنی و پستی است که در ساعات اداری 10 صبح تا 16 عصر هرروز آماده پاسخگویی تلفنی به شما کاربران عزیز هستیم.

آدرس پستی تهران: استان تهران - شهر تهران - پونک - میرزابابیی - خیابان یاس - کوچه بنفشه - پلاک 1 واحد 2

کد پستی: 1476865811

  همچنین میتوانید از طریق واتس و تلگرام نیز به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

پست الکترونیک: info@webkargah.com  و webkargah@gmail.com 

همچنین شما میتوانید سوالات و مشکلات خود را در بخش پرسش و پاسخ انجمن به اشتراک بگذارید تا سایر کاربران نیز بتوانند به مشکلات شما پاسخ دهند و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.

ما همواره در تلاش هستیم تا ارتباطی ساده و در حین حال تخصصی با شما برقرار نماییم، منتظر مشارکت گرم شما هستیم، شما میتوانید انتقادات پیشنهادات و مشکلات و گزارشات شخصی خود را از روش های اعلام شده برای ما ارسال کنید.