ریزر که یکی از شرکت ‌های معروف در حوزه طراحی، تولید و عرضه تجهیزات سخت ‌افزاری به ویژه در خصوص بازی است. این شرکت اقدام به تولید ماسک N95 کرده است. این ماسک ها مجهز به سیستم تهویه فعال هستند. لازم به ذکر است یکی دیگر از ویژگی های مثبت این ماسک ها، محیطی شفاف در آن است. به بیانی واضح تر امکان مشاهده صورت در هنگام صحبت کردن وجود دارد.

ماسک N95 شارژ می شود

یکی از مزیت های این ماسک ها امکان شارژ کردن است. نور فرا بنفش، نیز این ماسک را ضد عفونی می کند. شرکت ریزر با تولید این ماسک معتقد است که  این ماسک، هوشمند تین ماسک جهان است.

این ماسک از طراحی منحصر به فردی بهره مند شده است. در طراحی این ماسک، شاهد بخشی شفاف هستیم؛ این بخش از پلاستیک های بازیافتی ساخته شده است. از دیگر مزایای این ماسک، ضد خش و ضد آب بودن است.

قیمت ماسک N95

به گزارش ایسنا و به نقل از ورج، هنوز خبری از قیمت این محصول و تاریخ عرضه آن به گوش نرسیده است. لازم به توضیح است که این ماسک، هنوز مجوز و تاییدیه‌ سازمان غذا و دارو(FDA)، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌(CDC) و  سازمان ایمنی و بهداشت را دریافت نکرده است. ریزر در بیانیه ای اعلام کرد که در حال همکاری با گروهی از دانشمندان و پزشکان در جهت تولید ماسک است.

تصفیه خودکار هوا

بخش های اصلی ماسک N95، در بخش های دایره ای شکل در دو سمت دهان قرار می گیرند؛ این بخش ها به موجب تهویه هوا ایجاد شده اند. بر اساس اظهارات شرکت ریزر، این ماسک از ونتیلاتور های فعال برای تصفیه هوای محیط و بازدم فرد استفاده می‌کند. ریزر همچنین افزوده است که این ماسک ها تا 95 درصد ذرات معلق کرونا ویروس و عوامل بیماری زا را تصفیه می کند.

ماسک شارژ شو

ماسک های N95، قابلیت شارژ شدن و جدا شدن نیز دارند. با این وجود که ریزر هنوز جزئیات مربوط به مدت زمان موثر بودن این ماسک را فاش نکرده است. این شرکت همچنین خبری مبنی بر زمان تعویض ونتیلاتور ها را اعلام نکرده است.

سخنگوی ریزر به ورج گفته که هم اکنون آزمایشات این فیلتر ها ادامه دارند. یکی دیگر از نکات جالب توجه خصوص این ماسک ها فرستادن اعلان به گوی همراه در هنگام زمان مناسب برای تعویض فیلتر های ماسک است.

میکروفن؛ قابلیتی استثنائی

یکی از ویژگی های ماسک های N95 که نشان دهنده خلاقیت تولید کنندگان آن است، میکروفن و تقویت کننده های صدای آن است. با استفاده از این قابلیت دیگر لازم نیست، نگران کم بودن حجم صدا یا نارسا بودن حجم صدا باشید.

پوشش ماسک های هوشمند

بر اساس ادعای شرکت ریزر، تمامی فناوری های به کار رفته شده در ماسک های N95 هوشمند به موجب تولید ماسکی راحت بوده است. این ماسک ها از محافظی سیلیکونی برخوردار هستند.این نوع ماسک های هوشمند بخش های اطراف بینی و چانه را به طور کلی پوشش می دهد. لازم است ذکر شود که در این ماسک ها، حلقه های گوش قابل تضمین تعبیه شده است. در خصوص وزن این ماسک ها باید بگوییم که سنگین وزن تر از ماسک های معمولی است.

ماسک N95

درخشش ماسک با رنگ های دلخواه

این ماسک ها این قابلیت را دارند که به رنگ های دلخواه شما در بیایند. زمانی که هوا تاریک می شود، مجموعه ای از LED های این ماسک ها به صورت خودکار فعال شده تا به دهان شما نور بتاباند. بر اساس پیش بینی های ریزر هر ماسک مجهز به یک کیف شارژ بزرگ خواهد بود؛ این شارژر ماسک را پس از استفاده از اشعه ماورا بنفش، ضد عفونی می کند.

در حال حاضر ماسک های مختلفی در جهان تولید شده اند، ولی قطعا با ورود ماسک های ریزر، محصولی منحصر به فرد و فوق العاده عرضه خواهد شد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *