اخیرا سامسونگ از گوشی های  میان ‌رده‌ی سری گلکسی A در سال ۲۰۲۱ رو نمایی کرده است. گوشی گلکسی A82 قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ های 4G و 5G را دارد. همچنین گلکسی A72 نیز با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ 4G ارائه شده است. خبر خوب این است که تولید سری گلکسی A در امسال هنوز ادامه دارد و در آینده‌ ای نزدیک از گوشی های گلکسی A 82 رونمایی خواهد کرد.

گوشی گلکسی A82 جایگزینی برای گوشی های دونسل قبلی

گلکسی A82 در شرایطی ارائه می شود که نسل قبلی آن عرضه نشده است. از این رو گلکسی A 82، جایگزین گوشی های دو نسل قبل یعنی گلکسی A80 محسوب می شود.

یکی از قابلیت های جالب توجه گلکسی A80، چرخش دوربین‌ اصلی آن برای گرفتن عکس های سلفی است؛ هنوز خبری مبنی بر وجود این قابلیت در گوشی های گلکسی A82 منتشر نشده است.

گلکسی A82

قدرت حسگر دوربین عقب گلکسی A82

بر اساس شنیده ها حسگر اصلی دوربین عقب آن همچون گلکسی A52 و گلکسی A72 از وضوح 64 مگاپیکسلی بهره مند شده است. پیش بینی می شود که حسگر مورد استفاده در دوربین گلکسی A82، نمونه‌ IMX686 ساخت سونی است.

تراشه‌ اسنپدراگون

یکی دیگر از ویژگی های گلکسی A82 برخورداری از تراشه اسنپدراگون 855 پلاس است. همچنین نسخه‌ گران ‌تر این گوشی نیز ممکن است مجهز به تراشه‌ اسنپدراگون 860 باشد.

گلکسی A82 احتمالا در ابتدا وارد بازار کره جنوبی خواهد شد ولی خبری از زمان عرضه جهانی آن فاش نشده است. نمونه گلکسی A82 عرضه شده در بازار کره، احتمالا مجهز به چیپ کوانتومی تولیدکننده‌ی اعداد تصادفی (QRNG) است؛ دقیقا مشابه Galaxy A Quantum که در سال های اخیر در بازار کره عرضه شده است.

گلکسی A82

گلکسی جدید در راه است

گوشی گلکسی A82 از سری گوشی های گلکسی، قابلیت پشتیبانی از شبکه های از شبکه‌ های 4G و 5G را دارد. این گوشی جایگزین گوشی های دو نسل قبلی خود یعنی گلکسی A80 است. حسگر اصلی دوربین عقب این گوشی دارای وضوح 64 مگاپیکسلی است. این گوشی جذاب با قابلیت های فوق العاده اش، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *