نرم افزار Windows File Recovery برای بازگردانی رایگان کلیه فایل های پاک شده ویندوز 10 ارائه شده است. این نرم افزار شما را یاری می کند تمامی فایل های پاک شده به صورت تصادفی را بازگردانی کنید. این برنامه نوعی برنامه از خط فرمان است که حجم زیادی از از فایل ‌ها و اسنادی را که از هارد درایو، USB درایو و کارت‌های میکرو اس دی دوربین‌ ها حذف شده اند را بازگردانی می کند. لازم به ذکر است که امکان بازیابی فایل ها در فضای ابری یا شبکه اشتراکی وجود ندارد.

فایل های پاک شده ویندوز 10

فایل های پاک شده ویندوز 10 را باز گردانید

به کمک این نرم افزار فایل هایی که اخیرا پاک شده اند و هنوز فاقد فایل جایگزین هستند، قابلیت بازیابی دارند. این نرم افزار فایل‌های صوتی MP3، ویدیویی MP4، اسناد PDF، تصاویر JPEG و اسناد رایج Word، Excel و PowerPoint را برای شما بازیابی می کند. شایان ذکر است که ابزار Windows File Recovery، به صورت پیش فرض طراحی شده برای فایل های سیستمی NTFS است.

نگران فایل های از دست رفته خود نباشید

ویندوز فایل ریکاوری، گزینه ای مناسب برای افرادی است که اتفاقی  یا به اشتباه اسناد مهم یا درایو خود را به پاک کرده اند. در حال حاضر مایکروسافت با ارائه قابلیت Previous Versions در ویندوز ۱۰، امکان بازیابی اسناد را به کاربران داده است. شایان توجه است که مایکروسافت با ارائه کردن قابلیت Previous Versions در ویندوز 10 امکان بازیابی اسناد را به افراد داده است.

فایل های پاک شده ویندوز 10

فعال سازی فایل ریکاوری

برای فعال کردن این قابلیت لازم است File History را که به صورت پیش فرض غیر فعال است را فعال کنید. برای بهره مندی از این نرم افزار ویندوز 10 سیستم شما باید نسخه ۱۹۰۴۱.۰ یا بالاتر باشد؛ همچنین از معماری x86، x64 و ARM64 استفاده کند.

خوب است بدانید با مراجعه به سایت مایکروسافت، فرصت مشاهده فایل آموزش استفاده از ریکاوری نیز برای شما مهیا است. با استفاده از این سرویس، امکان دسترسی مجدد به فایل های پاک شده خود را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *