بر اساس گزارشات انجام شده، در روز های اخیر درآمد روزانه ماینر های بیت کوین به ۵۲.۳ میلیون دلار رسیده است. این مهم به دلیل افزایش قیمت بیت کوین  و همچنین کارمزد ها بوده است. بر طبق گزارش دیکریپت، در حال حاضر سودآوری استخراج بیت کوین، بیشترین میزان خود را تجربه می کند.

ماینر های بیت کوین

پیشرفت چشمگیر ماینر های بیت کوین

لازم به ذکر است که داده های حاصل شده از شرکت تحلیل داده بلاک چین گلاسنود نیز درآمد روانه 52.3 میلیون دلاری ماینر های بیت کوین را تایید کرده است. براساس نظرات گلاسنود، این امر اتفاق خوبی در حیطه ارز های دیجیتال است. بر اساس نظرات گلاسنود، این میزان درآمد باعث استمرار امنیت پروتکل بیت کوین می شود.

بیت کوین وسوسه انگیز

با توجه به سودآوری هایی که بیت کوین برای افراد داشته است، این ارز دیجیتال افراد زیادی را برای سرمایه گذاری وسوسه کرده است. در این خصوص بهترین کار این است که با چشم باز عمل کنید. در ابتدا تمامی موارد مربوطه به این امر را بررسی کرده و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

رعایت احتیاطات لازم

استفاده از ارز های دیجیتال باید با رعایت احتیاطات انجام گیرد. در دنیای امروزه که داد و ستد در فضای مجازی و الکترونیکی رواج چشمگیری پیدا کرده است، نباید دیگر تنها انتظار شکل داد و ستد سنتی را داشت. از این رو نظام های اقتصادی کشور ها، لازم است به کارگیری ارز های دیجیتال را در دستور کار خود قرار دهند.

شایان ذکر است با توجه به برنامه ریزی ها و مطالعات صورت گرفته بانک ملی در حوزه ارز های دیجیتال تا انتهای سال جاری این پول به شکل رسمی وارد مبادلات اقتصادی کشور می شود.

بیت کوین نوعی سرمایه گذاری دیجیتال است. این سرمایه گذاری موجب شده که درآمد ماینر ها به 52.3 میلیون دلار در روز برسد. ارز های دیجیتال به تدریج در حوزه های اقتصادی در حال پیشرفت هستند. در این بین رعایت نکات لازم برای سرمایه گذاری درست را فراموش نکنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *