تقریبا همه ما برنامه واتس آپ را در تلفن های هوشمند خود داریم. اما آیا واقعا از تمام پتانسیل آن استفاده می کنیم؟ نمی خواهید کسی چت های شما را ببیند؟ در برخی موراد شک دارید که فردی که به شما پیام داده ربات باشد و مخاطب واقعی نباشد؟ در این مطلب رمز و راز های واتس آپ را به شما یاد می دهیم که با خیال راحت و دانش کافی از آن استفاده کنید.

یکی از مهم ترین راز های واتس آپ؛ زیبا بنویسید

یکی از جالب توجه ترین ترفند های واتس آپ که افراد از آن بی خبر هستند، تایپ کردن پیام به صورت های زیبا و خاص است. با استفاده از ترفند های زیر به راحتی جمله های خود را به صورت مورب و ضخیم تایپ کنید.

اگر می خواهید پیام خود را با حروف کج تایپ کنید، تنها کافیست قبل و بعد از پیام خود _ را بگذارید؛ در واقع _متن_ به این صورت تایپ کنید. همچنین اگر پیام خود را به صورت پررنگ می خواهید، از کلید ستاره  *  در دو طرف متن استفاده کنید.

راز های واتس آپ

چگونه بفهمیم که بلاک شده ایم؟

چندین نشانه برای اینکه متوجه شوید مسدود شده اید وجود دارد. در صورت وجود علائم زیر، مخاطب شما را مسدود کرده است.

  • شما آخرین باری که مخاطب بصورت آنلاین مشاهده شده است را نمی بینید؛
  • شما عکس های مخاطب را در نمایه او مشاهده نمی کنید؛
  • همه پیام های شما یک بار علامت زده می شوند (پیام ارسال می شود) اما نه دو بار (پیام تحویل داده نمی شود)؛
  • اگر گروه ایجاد کنید و نتوانید مخاطب را اضافه کنید، احتمالا توسط او مسدود شده اید.

لازم به ذکر است که این علائم 100٪ بلاک شدن شما را توسط مخاطب تضمین نمی کند. مخاطب شما ممکن است، تنظیمات قابلیت مشاهده را تغییر داده باشد.

پیام های مهم را سریع پیدا کنید

گاهی اوقات ساعت ها در جست و جوی پیام خاصی هستیم؛ ولی دیگر وقت خود را هدر ندهید. یکی دیگر از راز های واتس آپ پیدا کردن پیام ها در کمترین زمان است.

به این منظور هنگامی که پیامی به نظرتان مهم می آید، علامت ستاره را از بالای صفحه انتخاب کنید. با اینکار دیگر به راحتی پیام های ستاره دار را از منو پیدا خواهید کرد.

راز های واتس آپ

مخاطبان جعلی را بشناسید

تقریبا همه افراد این فرصت را دارند که به صورت رایگان با یک شماره وارد واتس آپ شوند. از این رو ممکن است ربات ها به شما پیام دهند و قصد هک کردن گوشی شما را داشته باشند.

برای جلوگیری از این مهم، در صورتی که به شماره ای شک کردید کافیست، با مخاطب تماس برقرار کنید. شماره هایی که برای ربات ها هستند، همیشه آفلاین یا غیرفعال هستند. این مورد نیز یکی از ترفند های واتس آپ است که کاربرد زیادی دارد.

ترفند های واتس آپ که استفاده از آن را برای شما دلپذیر می کنند

هر برنامه ای رمز و راز خاص خودش را دارد و تنها محدود به ویژگی های ابتدایی که همه از آن ها آگاهی دارند، نمی شود. در این گفتار ترفند های جالب و کاربردی واتس آپ را به شما معرفی کردیم که فعال کردن آن ها بسیار ساده است. با آگاهی از راز های واتس آپ، استفاده از این پیام رسان برای شما جالب تر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *