یکی از مشکلات رایج که افراد زیادی را در اینستاگرام درگیر خود کرده است، اختلال اکشن بلاک اینستاگرام است. در این گفتار نحوه مقابله با این مشکل را بررسی می کنیم.

راه حل اکشن بلاک اینستاگرام؛ تغییر پسورد

اگر هر دلیلی باعث نمایش اکشن بلاک به شما شده است، بهترین راهکار برای رفع این مشکل تغییر رمز عبور اینستاگرام است. پس از تغییر پسورد از حساب کاربری خود خارج شوید. در مرحله بعدی تمامی فعالیت های انجام شده خود را در اینستاگرام با پاک کردن Cache یا حذف و نصب کردن اپلیکیشن اینستاگرام از بین ببرید.

پس از انجام این مراحل در صورتی که وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید، دیگر با ارور اکشن بلاک موجه نخواهید شد. لازم به ذکر است که در مواردی نیز لازم است، مودم خود را خاموش و روشن کنید؛ با این کار آی پی اتصال به اینترنت شما تغییر خواهد کرد.

اکشن بلاک اینستاگرام

تاریخ اکشن بلاک

در مواردی که اینستاگرام افراد را اکشن بلاک می کند، پس از چندین روز مجددا افرد امکان دسترسی به امکانات اینستاگرام را پیدا می کنند. در چنین شرایطی اینستاگرام برای رفع اکشن بلاک، تاریخی معین را مشخص می کند. شایان ذکر است که در این مواقع باید تا تاریخ ذکر شده، صبر کنید و سپس اقدامات گفته شده را برای رفع بلاک انجام دهید.

چگونه اکشن بلاک نشویم؟

برای رفع مشکل اکشن بلاک رعایت مواردی ضروری است. در ادامه این موارد را بررسی می کنیم.

  • در هنگام استفاده از اینستاگرام در موبایل یا در سیستم های دیگر از استفاده کردن از فیلتر شکن یا پروکسی های خارجی خودداری کنید.

انسانی رفتار کنید

یکی از موارد حائز اهمیت برای جلوگیری از اختلال اکشن بلاک اینستاگرام، ربات نبودن است. در این شرایط اینستاگرام نباید شما را ربات تشخیص دهد. به بیانی واضح تر در اینستاگرام باید امور عادی را انجام دهید. مثلا تنها یک فرایند خاص را به دفعات تکرار نکنید. برای مثال در صورتی که طی روز به دفعات وارد پیج شخصی شوید و فالور های او را فالو کنید، طبیعی به نظر نمی رسد؛ لذا اینستاگرام فعالیت های شما را محدود می کند.

یکی دیگر از مواردی که اکشن بلاک اینستاگرام را فعال می کند، سرچ کردن یک هشتگ خاص طی روز است. در صورتی که هشتگ خاصی برای افراد حائز اهمیت باشد، آن هشتگ را فالو می کنند؛ بنابراین صرفا سرچ کردن آن به دفعات عجیب به نظر می رسد.

اکشن بلاک اینستاگرام

کنترل می شوید

در حالت کلی خوب است که بدانید، اینستاگرام کلیه الگو های رفتاری کاربران خود را مد نظر قرار می دهد. این برنامه کار های شما را ثبت کرده و گزارش های آن ها را با یکدیگر مقایسه می کند. در نتیجه این امر اینستاگرام قادر به مشاهده فعالیت های تکراری است که شما انجام می دهید. اینستاگرام در صورت مشاهده فعالیت های تکراری مشکوک، شما را جریمه خواهد کرد.

این موارد را از یاد نبرید

با رعایت کردن موراد زیر دیگر اکشن بلاک نخواهید شد.

  • در هر ساعت بیش از 350 عدد، لایک نکنید؛
  • در یک بازه زمانی کوتاه مدت، پست های زیادی را منتشر نکنید؛
  • در صورتی که کمتر از 6 ماه از ساختن اکانت شما می گذرد، در هر ساعت بیش تر از 20 نفر را فالو نکنید؛
  • چنانچه پیج شما قدیمی است، امکان فالو کردن افراد تا 50 نفر برای شما میسر است.

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *