یکی از سوالات رایج در خصوص ارز های دیجیتالی همچون بیت کوین چگونگی کسب درآمد از بیت کوین است. اگر از افرادی هستید که در تحلیل نمودار های تجاری تبحر دارید و همچنین آماده ریسک کردن هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

کسب درآمد از بیت کوین با سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در بیت کوین نوعی کسب درآمد است که با گذشت زمان به دست شما می رسد. اگر به آینده مثبت بیت کوین اعتقاد دارید و از افزایش قیمت آن مطمئن هستید، خوب است روش سرمایه گذاری در بیت کوین را انتخاب کنید.

در این مهم باید بدانید که زمان مناسب فروش چه وقتی است. اگر چشم به راه سرمایه گذاری طولانی مدت هستید، لازم است بیت کوین خود را در کیف پول سخت افزاری نگه دارید.

استخراج

استخراج بیت کوین فرآیند افزودن بلوک های جدید به شبکه بلوک های بیت کوین با حل معما های رمزنگاری است. اگر دانش فنی استخراج و تجمل قدرت محاسباتی بالایی دارید، این استخراج ارزش تلاش شما را داشته و برای شما سودآور است.

کسب درامد از بیت کوین

درآمد خرد

همانطور که از نام درآمد خرد پیداست، ثروت هنگفتی به بار نخواهد آورد؛ ولی در هر حال برای شما کسب درآمد می کند. برای مثال بسیاری از وب سایت ها برای تماشای تبلیغاتشان به شما بیت کوین پرداخت می کنند.

تماشای یک آگهی یک ساعته بین 0.04 تا 0.05 دلار برای شما درآمد خواهد داشت. اگر می خواهید در هر شرایطی پول در بیاورید، پول درآوردن با بیت کوین با این شیوه گزینه مناسبی است.

پول در آوردن با بیت کوین از طریق قرض دهی

با وام بیت کوین به افراد دیگر می توانید سود بیت کوین خود را بدست آورید. تنها نگه داشتن بیت کوین هیچ گونه درآمد کسب نخواهد کرد. در عوض، اگر آنها را به شخصی قرض دهید، بیت کوین های شما برایتان درآمد کسب می کنند.

برای حفظ بیت کوین خود به یک منبع معتبر وام دهی اعتماد کنید. مراکزی از قبیل Unchained ، Bitbond و BTCpop از جمله سیستم عامل های قابل اعتماد برای وام دهی هستند. این سیستم عامل ها با حداکثر 15٪ سود، خدمات خود را ارائه می دهند.

کسب درآمد از بیت کوین

ارتباطات خود را گسترده کنید

با عضویت در شرکت ارزهای رمزنگاری شده، مبالغ زیادی پول به دست خواهید آورد. در این راستا در یک برنامه وابسته به ارز رمزنگاری شده ثبت نام کرده و محصولات آنها را تبلیغ کنید. بسته به مشتریانی که برای آن شرکت خاص ایجاد می کنید، کمیسیون دریافت خواهید کرد.

در این بین برای کسب درآمد از بیت کوین از دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی خود استفاده کرده و درآمد کسب کنید. این برنامه ها به شما یک لینک تخصصی ارائه می دهند؛ آنها با این لینک عملکرد شما را ارزیابی می کنند. درنتیجه در ازای خرید هر مشتری ( با توجه به برنامه) از طریق لینک خود، کمیسیون دریافت خواهید کرد.

کسب درآمد از بیت کوین

راه های پول در آوردن با بیت کوین

روش های کسب درآمد از بیت کوین را در اختیار شما قرار دادیم. به طور خلاصه این روش ها شامل سرمایه گذاری، روش های استخراج، درآمد خرد، قرض دهی و ایجاد ارتباطات برای دریافت کمیسیون بیت کوین است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *