اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان است. با آشنایی با ترفند های اینستاگرام، امکان ویرایش عکس ها، تزئین نمایه خود با فونت های خاص، برنامه ریزی عکس ها و فیلم ها و بسیاری موارد دیگر برای شما وجود دارد. در این مطلب، ترفندهای جالب و کاربردی اینستاگرام را به شما نشان می دهیم.

ذخیره عکس ویرایش شده یکی از بهترین ترفند های اینستاگرام

با استفاده از این روش این امکان را دارید که بدون ارسال پست، یک عکس با وضوح بالا و ویرایش شده در اینستاگرام را در گالری خود ذخیره کنید. تنها کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

Instagram را باز کنید؛ روی نمایه خود ضربه بزنید و به تنظیمات بروید. اکنون، روی حساب کلیک کنید. روی عکس های اصلی کلیک کرده و قسمت ذخیره عکس های اصلی را روشن کنید.

اگر سیستم عامل گوشی شما Android است، روی حساب کلیک کنید؛ سپس روی ارسال های اصلی کلیک کرده و ذخیره پست های اصلی را روشن کنید. از این پس، هر آنچه را که ارسال می کنید به صورت محلی در دستگاه شما ذخیره می شود.

ترفند های اینستاگرام

پس از فعال کردن تنظیمات پیشنهادی، تلفن خود را روی حالت هواپیما قرار دهید. اکنون اینستاگرام را باز کنید و عکس های مورد نیازتان را ویرایش کنید. هنگامی که در آخرین صفحه قرار گرفتید، از افزودن زیرنویس یا مکان صرف نظر کنید و به راحتی عکس را ارسال کنید.

در این حالت به دلیل روشن بودن حالت هواپیما، اینستاگرام امکان ارسال عکس را ندارد. اما در عوض، شما همان عکس ویرایش شده را در گالری گوشی خود خواهید داشت.

اکنون قبل از خاموش کردن حالت هواپیما، مطمئن شوید که تصویری را که در اینستاگرام ارسال نشده است، در اینستاگرام حذف کرده اید. به این دلیل که اگر آن را پاک نکنید و حالت هواپیما را خاموش نکنید، پس از اتصال دستگاه به اینترنت، تصویر به طور خودکار ارسال می شود.

ترفند های اینستاگرام

مخفی کردن حالت آنلاین

یکی دیگر از رمز و راز های اینستاگرام، مخفی کردن وضعیت آنلاین خود است. حتما متوجه یک نماد نقطه سبز در قسمت پیام ها شده اید؛ این نماد هر زمان که یک کاربر در اینستاگرام آنلاین باشد، نشان داده می شود. با این حال، یک قابلیت وجود دارد که به شما امکان می دهد وضعیت آنلاین خود را در اینستاگرام مخفی کنید. برای مخفی کردن وضعیت خود مراحل زیر را دنبال کنید.

اینستاگرام را باز کنید و به تنظیمات بروید؛ سپس روی حریم خصوصی کلیک کنید. روی وضعیت فعالیت ضربه زده و  نمایش وضعیت فعالیت را خاموش کنید. به این ترتیب هیچ کس دیگر از وضعیت آنلاین بودن یا نبودن شما مطلع نخواهد شد.

پیام ها را بخوانید بدون اینکه طرف مقابل متوجه شود!

یکی از ترفند های اینستاگرام برای پنهان کردن پیام های خوانده شده را در این بخش بیان می کنیم. هر زمان که پیام جدیدی در اینستاگرام دریافت می کنید، به جای باز کردن چت، در ابتدا حالت هواپیما را در تلفن خود روشن کنید. بعد از روشن شدن حالت هواپیما، به بخش چت برگشته و پیام را بخوانید. به این ترتیب پیام را می خوانید بدون اینکه فرستنده متن متوجه شود.

اکنون، قبل از خاموش کردن حالت هواپیما مطمئن شوید که از اینستاگرام خارج شده اید. برای این کار، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید و به تنظیمات بروید. به سمت پایین رفته و گزینه ورود به سیستم را انتخاب کنید. پس از ورود به سیستم حالت هواپیما را خاموش کرده و با اتصال تلفن به اینترنت، اکنون وارد حساب اینستاگرام خود شوید.

اکنون  وقتی به دایرکت برگردید، یک نشان خوانده نشده درست در کنار فرستنده ای که چند لحظه قبل پیام او را خواندید، خواهید دید؛ در صورتی که پیام او را قبلا مشاهده کردید.

ترفند های اینستاگرام

رمز و راز های اینستاگرام

در این مقاله ترفند های جالبی از اینستا گرام را بیان کردیم. اگر شما هم دوست دارید حالت آنلاین خود را پنهان کنید، عکس های ویرایش شده در اینستاگرام را بدون انتشار آن ذخیره کنید، مطلب پیش رو را از دست ندهید. همچنین این فرصت را دارید که پیام های طرف مقابل را بخوانید بدون اینکه او مطلع شود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *