مدیر بخش سامسونگ خبری مبنی بر استمرار تولید گوشی گلکسی نوت را فاش کرد. البته او اضافه کرد که مدل جدید این خانواده در سال 2021 روانه بازار نخواهد شد. سامسونگ قصد متوقف کردن سری گلکسی نوت را ندارد؛ لازم به توضیح است که بر طبق گفته رئیس بخش موبایل سامسونگ، یدی جی کو، در سال 2021 افراد منتظر گلکسی نوت 21 نباشند.

گوشی گلکسی نوت

گوشی گلکسی نوت در 2022 شگفت زده تان می کند

یدی جی کو، در جلسه ای که با سهام داران این شرکت داشت خبری مبنی بر زمان انتشار مدل جدید سری نوت در بازار داد. بر این اساس، در سال 2022 باید منتظر سری جدید خانواده نوت باشیم. شایان ذکر است که به دلیل عرضه گلکسی اس ۲۱ اولترا در سال 2021 این شرکت قصد ارائه مدل های جدید نوت را در این سال ندارد.

به تعویق افتادن رونمایی نوت

بر اساس خبر های پیشین، قرار بود در ماه دسامبر شاهد عرضه گلکسی نوت باشیم؛ اما اظهارات مدیر سامسونگ این شایعات را رد کرده است. با ارائه گلکسی نوت اس ۲۱ اولترا، احتمال تولید گوشی های سری نوت کاهش یافت، زیرا نوت اس ۲۱ اولترا، با قابلیت پشتیبانی از Pen روانه بازار شده است.

قبل از تولید گلکسی اس ۲۱ اولترا، تنها گوشی هایی که از قلم استفاده می کردند سری نوت بودند و همین مسئله موجبات جایگزینی سری نوت با سری s  را فراهم کرده است.

گلکسی اس ۲۱ اولترا جایگزینی برای گوشی نوت در 2021

احتمالا قصد شرکت سامسونگ از ارائه نکردن سری نوت در سال 2021، شانس دادن به گلکسی اس ۲۱ اولترا است. همچنین یکی از معضلات پیش آمده برای شرکت سامسونگ، کمبود تراشه موبایل است. کمپانی سامسونگ همواره از تولید سری نوت در نیمه دوم سال میلادی و در تابستان خبر داده است؛ با این وجود خبری مبنی بر دستگاه های جایگزین گلکسی نوت منتشر نشده است. همچنین افراد زیادی چشم به راه این گوشی هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *