اپل آزمایش‌های اولیه خود را در راستای تولید آیفون تاشو را آغاز کرده است. از این رو گوشی تاشو اپل یکی از فناوری های نوین در تولید گوشی های موبایل در آینده محسوب می شود. این کمپانی ممکن است پس از شرکت ‌هایی همچون سامسونگ و هواوی، گوشی تاشو را راهی بازار کند.

گوشی تاشو اپل

تحقیقات و آزمایش های آیفون تاشو خبری مسرت بخش برای برخی از طرفداران این برند است. چرا که بسیاری از افراد در پی خرید گوشی های تاشو برند اپل بوده اند.

البته خوب است بدانید که شرکت سامسونگ با تولید کردن گوشی های تاشو متحمل ریسک بزرگی شده است؛ چرا که گوشی های تاشو این شرکت به موجب مشکلات فنی، با تاخیر روانه بازار شده اند. البته پس از گذشت دو سال، محصولات تاشوی سامسونگ کاربردی بودن خود را نشان داده اند.

گوشی تاشو اپل

گوشی های هیبریدی

شایان ذکر است که گوشی های تاشو، هیبریدی هستند؛ به این مفهوم که این محصولات در عین حال کارکرد گوشی و تبلت را به صورت همزمان دارند.

بر اساس گزارشات بلومبرگ، حداقل اندازه صفحه نمایش در آیفون تاشو اپل ۶.۷  اینچ است. اپل برای تولید این گوشی ها از لولا های مخفی استفاده کرده است. احتمال دارد که اپل در این گوشی های موبایل، قابلیت حسگر اثر انگشت را در زیر صفحه نمایش تعبیه کند.

سامسونگ؛ پیشتاز گوشی های تاشو

در حال حاضر کمپانی پیشتاز گوشی های تاشو در سراسر جهان شرکت سامسونگ است. سامسونگ با طراحی، تولید و عرضه گلکسی فولد، جنبشی هیجان انگیز را در بازار تلفن های همراه به پا کرد.

در راستای ویژگی های ظاهری این گوشی باید بگوییم که از دو صفحه AMOLED بهره مند شده است. لازم به ذکر است که گوشی های مذکور از نمایشگر خارجی ۴.۶ اینچ و نمایشگر بزرگ داخلی ۷.۳ اینچی بهره مند شده است.

این گوشی در قسمت پشتی خود محهز به سه دوربین است. امکان استفاده از این دوربین ها در هر دو حالت باز و تاشو وجود دارد.

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *